Zaskakujące efekty karboksyterapii

 

Dwutlenek węgla to ciekawy sposób na poprawę stanu naszej skóry, bowiem wykorzystuje go scmestetic.pl w swoich zabiegach metodą jaką jest karboksyterapia. Kraków i jego okolice mają zatem zapewnione doskonałe możliwości zadbania o zdrowie i urodę skóry w wielu problemach. Szybsze gojenie ran i owrzodzeń, łagodzenie cellulitu i rozstępów, leczenie łysienia, usuwanie tkanki tłuszczowej czy leczenie licznych zaburzeń krążenia to jedynie kilka z zalet jakie niesie za sobą karboksyterapia.

 

Można by rzec iż ten dostępny w Krakowie zabieg to wyjątkowo uniwersalne rozwiązanie wielu problemów, ma jednak kilka przeciwwskazań:

 

  • nie należy podejmować się zabiegu karboksyterapii w ciąży,

  • nie jest wskazana ona u osób z chorobami serca i płuc,

  • może nieść ryzyko u chorych na nowotwory czy stany zapalne skóry znajdujące się w okolicy miejsc poddawanych zabiegowi,

  • nie należy stosować jej przy infekcjach wirusowych i bakteryjnych w okolicach skórnych poddawanych zabiegowi.


    Karboksyterapia. Kraków i jego okolice mają zatem zapewnione doskonałe możliwości.1541124219186(19)


Jak widać z powyższych, nie ma zbyt wielu problemów zdrowotnych jakie wyklucza karboksyterapia. Kraków wydaje się zatem doskonałym miejscem aby przeprowadzić zabiegi z jej pomocą wspomagając urodę skóry w wielu przypadkach. Nie należy się jej zatem obawiać, ale wcześniej dobrze jest skonsultować karboksyterapię z lekarzem w Krakowie.