Gdzie wybrać się na weekend do spa dla dwojga?


Weekend w spa to pozornie świetny pomysł na prezent. Jednocześnie wiele osób spodziewa się dużych kwot związanych z takim wydatkiem. Zastanówmy się ile kosztuje weekend w spa w bluediamond-hotel.pl i innych zakładach. Oczywiście w tym porównaniu będę skupiał się tylko na kosztach związanych z różnymi zabiegami.


Pominę tutaj całkowicie koszty związane z noclegiem, jedzeniem, czy też dojazdem.Ile kosztuje weekend w spa?150_960_720(4)
 


A trzeba pamiętać, że one również wpływają na to ile będzie kosztował Cię wyjazd na weekend do spa.

 

Gdzie znajduje się spa

Koszty weekendu w spa

Kościerzyna

1420 zł

Ustka

1050 zł

Karpacz

450 zł

Racławice

800 zł

Kombornia

720 zł

Szczyrk

960 złJak widać weekend w spa to dosyć spory wydatek. A do tego dochodzą wcześniej wspomniane koszty dojazdu, jedzenia oraz bardzo często noclegu. Warto zwrócić również uwagę na to co otrzymujesz kupując pakiet w danym spa. Jeżeli masz wątpliwości to zawsze warto zadzwonić i dopytać się, niż potem być rozczarowanym.
 

Często tańsze pakiety weekendów w spa mają w swojej ofercie znacznie mniej zabiegów i atrakcji niż te droższe. Oczywiście taki wypad na weekend cały czas może być przyjemny, jednak osoby nastawione na mnogość atrakcji po prostu mogą być zawiedzione. Dlatego żeby uniknąć rozczarowania warto wcześniej dokładnie upewnić się czego można oczekiwać. W razie wątpliwości nie powinniśmy barć się zadzwonić do spa, które zamierzamy odwiedzić.